Göm menyn

Projektkalkyler samt projektlista
 

Projekt och attest

Här finns samtliga IKEs projekt, inkl attestordning, samlade i en sökbar excel-fil.

 

 

 

 

Kontakt

Funktionsmail: ike-ekonomi@liu.se

David Alinder
Ekonomiadministratör
Telefon: 013-28 22 76
E-post: david.alinder@liu.se

Gunilla Avefeldt
Controller (tjänstledig t v)
Telefon: 013-28 17 86
E-post: gunilla.avefeldt@liu.se

Therese Henriksson
Ekonom
Telefon: 013-28 22 89
E-post: therese.henriksson@liu.se

Lina Jonsson
Ekonom
Telefon: 013-28 89 42
E-post: lina.jonsson@liu.se

Rikard Karlsson
Ekonom
Telefon: 013-28 11 90
E-post: rikard.karlsson@liu.se

Fredrik Kilström
Ekonomiadministratör
Telefon: 013-28 44 22
E-post: fredrik.kilstrom@liu.se

Lars Reinholdsson
Ekonom (vikarie för Gunilla Avefeldt)
Telefon: 013-28 26 95
E-post: lars.reinholdsson@liu.se

Lena Törnborg
Controller
Telefon: 013-28 28 41
E-post: lena.tornborg@liu.se

 

Relaterade länkar


Sidansvarig: chatarina.malm@liu.se
Senast uppdaterad: 2019-05-23