Göm menyn

 

Lärare

Helena Lindqvist

Universitetslektor

013-281987

helena.lindqvist@liu.se

 

Sophia Björsner
Universitetsadjunkt
013 - 281862
sophia.bjorsner@liu.se

 

Rosario Garnemark (tjänstledig)
Universitetslektor
013- 281987

rosario.garnemark@liu.se
 

Victoria Thörnryd
Universitetslektor,FD
victoria.thornryd@liu.se

 

 

språkassistent

Isabel Restrepo Gonzalez

isabel.cristina.restrepo.gonzalez@liu.se

 

 

 


KURSMENTOR LÄRARUTBILDNINGEN


Maria Ydén
maria.yden@liu.se
011-15 34 07

 

Administratör

Marina Dimitrijevica
013-286829

Rum 4109

marina.dimitrijevica@liu.se
 

Studievägledare

Gunilla Christiansen
013-281859
Rum 4223
gunilla.christiansen@liu.se 

Boka tid för vägledningssamtal.

 

 


ENHETSCHEF

Julien Renard
013-281983

Rum 4112

julien.p.renard@liu.se


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Key huset

Länk till karta över Campus Valla

Länk till kartor över salar och rum i Key-huset


Sidansvarig: marina.dimitrijevica@liu.se
Senast uppdaterad: 2018-10-12